| Technical Data | |
| Antall analoge utganger | 4 |
| Totalt antall kanaler (modul) | 4 |
| Signaltype | Spenning |
| Spenningssignaltype | 0 … 10 VDC |
| Aktuatortilkobling | 4 x (2-leder) |
| Oppløsning [bit] | 12bits |
| Databredde | 4 x 16-bit data; 4 x 8-bit kontroll / status (valgfritt) |
| Utgangslast (impedans) | ≥ 5 kΩ |
| Konverteringstid (typ) | 10ms |
| Målefeil, referansetemperatur | 25°C |
| Utgangsfeil, avvik fra øvre grense | 0,1% |
| Temperaturfeil (max) for øvre grense | 0,01%/K |
| Utgangsfeil, avvik fra øvre grense | 0,1% |
| Temperaturfeil (max) av utgangsrangen | 0,01%/K |
| Recovery tid (typ) | 100ms |
| Supplyspenning (system) | 5 VDC; via data kontakter |
| Forbruk (5 V systemsupply) | 125mA |
| Supplyspenning (felt) | 24 VDC (-25 … +30 %); via knivkontakter (strømforsyning via knivkontakt; overføring via fjærkontakt) |
| Isolasjon | 500 V system/felt |
| Antall inkommende strømforbindelser | 2 |
| Connection data | |
| Tilkoblingsteknologi: inngang/utgang | 8 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | Innganger/utganger |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
| Physical data | |
| Bredde | 12 mm / 0.472 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 69,8 mm / 2.748 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Mechanical data | |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Material Data | |
| Farge | lysegrå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Brannbelastning | 0,968MJ |
| Vekt | 51g |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -40 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Driftshøyde | 0 … 2000 m |
WI/O Analog utgang 4-kanal 0-10V DC
Produkt nr: 750-559
Bestillingsvare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




