| Technical Data | |
| Signaltype | Spenning |
| Spenningssignaltype | 24 VDC |
| Utgangsstrøm | 0.5 A (1 A at 5 V) |
| Utgangsspenning | 5, 8, 10, 12, 15 VDC |
| Supplyspenning (system) | 5 VDC; via data kontakter |
| Total strøm (system supply) | 500mA |
| Supplyspenning (felt) | 24 VDC (-15 … +20 %); via strømkniver (strømforsyning via bladkontakt; overføring via CAGE CLAMP® forbindelse; overføring via fjærkontakt); utgangsspenning justerbar trinnvis via DIP-bryter: 5 V; 8 V; 10 V; 12 V; 15 V |
| Antall utgående strømforbindelser | 3 |
| Connection data | |
| Tilkoblingsteknologi: feltsupply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Tilkoblingsteknologi: systemtilførsel | 2 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | Feltforsyning |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
| Physical data | |
| Bredde | 12 mm / 0.472 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 69,8 mm / 2.748 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Mechanical data | |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Material Data | |
| Farge | lysegrå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Brannbelastning | 0,992MJ |
| Vekt | 53,8g |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -40 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Driftshøyde | 0 … 2000 m |
| Monteringsposisjon | horisontal (stående / liggende); vertikal |
| Relativ luftfuktighet (uten kondens) | 95% |
| Vibrasjonsmotstand | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Støtmotstand | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunitet mot interface | per EN 61000-6-2, marine applikasjoner |
| EMC stråling fra interface | per EN 61000-6-3, marine applikasjoner |
| Eksponering for forurensing | per IEC 60068-2-42 og IEC 60068-2-43 |
| Tillatt H2S kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 10ppm |
| Tillatt SO2 kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 25ppm |
KNX WI/O forsyningsmodul 24VDC/5...15VDC
Produkt nr: 750-623
Lagervare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




