| Technical Data | |
| Antall analoge innganger | 4 |
| Totalt antall kanaler (modul) | 4 |
| Signaltype | Spenning |
| Spenningssignaltype | 0 … 10 VDC |
| Sensortilkobling | 4 x (2-leder) |
| Inngangsspenning (maks) | ±40 V |
| Signalkarakteristikk | Ensidig |
| Oppløsning [bit] | 12bits |
| Databredde | 4 x 16-bit data; 4 x 8-bit kontroll / status (valgfritt) |
| Intern motstand | 100kΩ |
| Konverteringstid (typ) | 10ms |
| Målefeil, referansetemperatur | 25°C |
| Utgangsfeil, avvik fra øvre grense | 0,1% |
| Temperaturfeil (max) for øvre grense | 0,01%/K |
| Supplyspenning (system) | 5 VDC; via data kontakter |
| Forbruk (5 V systemsupply) | 65mA |
| Supplyspenning (felt) | 24 VDC (-25 … +30 %); via knivkontakter (strømforsyning via knivkontakt; overføring via fjærkontakt) |
| Isolasjon | 500 V system/felt |
| Antall inkommende strømforbindelser | 2 |
| Antall utgående strømforbindelser | 2 |
| Connection data | |
| Tilkoblingsteknologi: inngang/utgang | 8 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | Innganger/utganger |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
| Physical data | |
| Bredde | 12 mm / 0.472 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 69,8 mm / 2.748 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Mechanical data | |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Material Data | |
| Farge | lysegrå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Brannbelastning | 1,543MJ |
| Vekt | 50,8g |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -40 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Driftshøyde | 0 … 2000 m |
| Monteringsposisjon | horisontal (stående / liggende); vertikal |
| Relativ luftfuktighet (uten kondens) | 95% |
| Vibrasjonsmotstand | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Støtmotstand | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunitet mot interface | per EN 61000-6-2, marine applikasjoner |
| EMC stråling fra interface | per EN 61000-6-4, marine applikasjoner |
| Eksponering for forurensing | per IEC 60068-2-42 og IEC 60068-2-43 |
| Tillatt H2S kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 10ppm |
| Tillatt SO2 kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 25ppm |
4-kanals analog inngang; 0 ... 10 VDC; Ensidig
Produkt nr: 750-459
Lagervare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




