| Technical Data | |
| Antall målinger | 7 (3 voltage measurement inputs, 4 differential current measurement inputs) |
| Signaltype | Effektmåling |
| Signalform | Any periodic signals (considering the threshold frequencies) |
| Oppløsning [bit] | 24bits |
| Databredde | 2 x 128-bit data; 2 x 64-bit control/status |
| Connection data | |
| Tilkoblingsteknologi: inngang/utgang | 16 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | Innganger/utganger |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
| Physical data | |
| Bredde | 24 mm / 0.945 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 67,8 mm / 2.669 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Mechanical data | |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Material Data | |
| Farge | lysegrå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Brannbelastning | 1,947MJ |
| Vekt | 90,7g |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -40 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 |
| Driftshøyde | 0 … 2000 m |
| Monteringsposisjon | horisontal (stående / liggende); vertikal |
| Relativ luftfuktighet (uten kondens) | 95% |
| Vibrasjonsmotstand | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Støtmotstand | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunitet mot interface | per EN 61000-6-2 |
| EMC stråling fra interface | per EN 61000-6-3 |
| Eksponering for forurensing | per IEC 60068-2-42 og IEC 60068-2-43 |
| Tillatt H2S kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 10ppm |
| Tillatt SO2 kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 25ppm |
WI/O 3-fase strømmåling 690VAC, 1A
Produkt nr: 750-495
Bestillingsvare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




