| Detaljer | |
| Merknad | Plugin-modulen WAGO ETS3 / 4 er en komponent i WAGO-ETS3-produktdatabanken og kan lastes ned gratis |
| Technical Data | |
| Kommunikasjon | KNX IP |
| Modbus (TCP, UDP) | |
| ETHERNET | |
| ETHERNET protokoller | HTTP |
| BootP | |
| DHCP | |
| DNS | |
| AutoIP | |
| SNTP | |
| FTP | |
| SNMP V3 | |
| SMTP | |
| Visualisering | Web Visu |
| CPU | 32 bits |
| Programmeringsspråk iht. IEC 61131-3 | Instruksjonsliste (IL) |
| Stigediagram (LD) | |
| Funksjonsblokkdiagram (FBD), Kontinuerlig funksjonsdiagram (CFC) | |
| Strukturert tekst (ST) | |
| Sequential Function Chart (SFC) | |
| Programmeringsmiljø | WAGO-I/O-PRO V2.3 (basert på CODESYS V2.3) |
| Konfigurasjonsalternativer | WAGO-I/O-CHECK |
| Web Basert Management | |
| Utstyrsspesifikasjon | KNX/TP1 Bus Spesifikasjon: 1.0 |
| Netverklengde (maks) | ≤ 2000 m; maks. 20 kontrollere i serie |
| Baud rate (kommunikasjon/feltbuss 1) | 10/100 Mbit/s |
| Baud rate | 10/100 Mbit/s |
| Maks lengde på bussegment | 100 m |
| Overføringsmedium (kommunikasjon/feltbuss) | S-UTP; 100 Ω; Cat. 5 |
| Programminne | 1024 kByte |
| Dataminne | 1024 kByte |
| Permanent softwareminne | 32Kbytes |
| Minne for feltbussvariabler (max) | 512Byte |
| Minne for feltbussutganger (max) | 512Byte |
| Minnekorttype | SD og SDHC opp til 32 GB (alle garanterte egenskaper er bare gyldige ved bruk av WAGO minnekort) |
| Minnekortspor | Push-push-mekanisme; avdekningslokk (forseglbart) |
| Connection data | |
| Koblingsteknologi: kommunikasjon/feltbuss | KNX IP: 2 x RJ-45; Modbus TCP/UDP: 2 x RJ-45 |
| Tilkoblingsteknologi: systemtilførsel | 2 x CAGE CLAMP® |
| Tilkoblingsteknologi: feltsupply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | System/felt forsyning |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
| Koblingsteknologi: enhetskonfigurasjon | 1 x Han kontakt; 4-polet |
| Physical data | |
| Bredde | 61,5 mm / 2.421 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 71,9 mm / 2.831 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Mechanical data | |
| Vekt | 192g |
| Farge | grå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -25 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Driftshøyde | uten temperatur derating: 0 |
| … 2000 m; med temperaturderating: 2000 | |
| … 5000 m (0,5 K / 100 m); 5000 m (maks.) | |
| Relativ luftfuktighet (uten kondens) | 95% |
| Monteringsposisjon | hvilke som helst |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Vibrasjonsmotstand | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Støtmotstand | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunitet mot interface | per EN 61000-6-2 |
| EMC stråling fra interface | per EN 61000-6-3 |
| Eksponering for forurensing | per IEC 60068-2-42 og IEC 60068-2-43 |
| Brannbelastning | 2,802MJ |
| Tillatt H2S kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 10ppm |
| Tillatt SO2 kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 25ppm |
KNX WI/O kontroller KNX/IP
Produkt nr: 750-889
Lagervare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




