| Technical Data: | |
| Utstyrsspesifikasjon | KNX/TP1 Bus Spesifikasjon: 1.0 |
| Enhetesspesifik | Antall gruppe adresser: 254; Antall kommunikasjons objekter: 253; Antall associations: 254 |
| Strømforbruk (typ) | 5 mA (KNX) |
| Baud rate | 9,6 kBd (KNX) |
| Databredde | 24 bytes |
| Strømforsyning | KNX: via KNX power supply unit |
| Igangkjøring | WAGO-I/O-PRO V2.3 |
| Avansert diagnostikk | via FbKNX_Master_646 funksjonblokk (enhetmodus) |
| Supplyspenning (system) | 5 VDC; via data kontakter |
| Forbruk (5 V systemsupply) | 25mA |
| Isolasjon | 2.5 kV (rms) |
| Connection data: | |
| Tilkoblingsteknologi: inngang/utgang | 8 x CAGE CLAMP® |
| Koblingstype (1) | Innganger/utganger |
| Helkjerneleder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Finetrådet leder | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Listlengde | 9 … 10 mm / 0.35 … 0.39 inch |
| Koblingspunkt | Programming button; Bridge 2/6 |
| Physical data: | |
| Bredde | 12 mm / 0.472 inch |
| Høyde | 100 mm / 3.937 inch |
| Dybde | 69 mm / 2.717 inch |
| Dybde fra øvre kant på DIN-skinne | 61,8 mm / 2.433 inch |
| Mechanical data: | |
| Festetype | DIN-35-skinne |
| Pluggbar kontakt | Ja |
| Material Data: | |
| Farge | lysegrå |
| Konstruksjonsmateriale | Polykarbonat, polyamid 6.6 |
| Brannbelastning | 1,029MJ |
| Vekt | 55,9g |
| Samsvarsmerke | CE |
| Environmental requirements: | |
| Drifttemperatur | 0 … 55 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring) | -25 … 85 °C |
| Beskyttelsestype | IP 20 |
| Forurensningsgrad (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Driftshøyde | 0 … 2000 m |
| Monteringsposisjon | horisontal (stående / liggende); vertikal |
| Relativ luftfuktighet (uten kondens) | 95% |
| Vibrasjonsmotstand | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Støtmotstand | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunitet mot interface | per EN 61000-6-2, marine applikasjoner |
| EMC stråling fra interface | per EN 61000-6-3, marine applikasjoner |
| Eksponering for forurensing | per IEC 60068-2-42 og IEC 60068-2-43 |
| Tillatt H2S kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 10ppm |
| Tillatt SO2 kontaminasjonskonsentrasjon ved relative fuktighet 75 % | 25ppm |
KNX WI/O grensesnitt, kommunikasjonsmodul
Produkt nr: 753-646
Bestillingsvare
FDV produkt
Legg til i favoritterAllerede lagt til
Legg til i favoritter
- Teknisk data




